Nemeň sa pre vyšší výkon

Skôr, ako porazenecky zhodíš rukavice na ľad a uterák na palubovku, zastav sa. V tvojom vnútri drieme šampión, ktorý dokáže byť rýchlejší, silnejší, dravší. Dokáže streliť gól, odpáliť loptičku a zlomiť rekordy. Víťaz, ktorý vyhrá nad súpermi, aj sám nad sebou. Poď ho zobudiť. Ty to dokážeš.

Pre individuálnych športovcov

Pre kolektívnych športovcov

Mám záujem

Individuálny športový mentálny tréning

Určený pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoj výkon a posunúť hranice svojich schopností. Z každého tréningu dostanete viac ako doteraz.

Chcem vedieť viac

Kolektívny športový mentálny tréning

Pre športové tímy, od ktorých tréner či majiteľ klubu chce viac. Chce, aby jeho tím hral ako jeden muž, chémia fungovala medzi spoluhráčmi a ocitli sa na čele tabuľky.

Chcem vedieť viac

Práca s podvedomím v športe

Práca s podvedomím, ktorá otvorí tvoj skrytý potenciál a prekvapivé možnosti na zlepšenie výkonu. V kritickej chvíli záleží len na tom, ako využijeme, čo máme k dispozícii.

Chcem vedieť viac

Nástroje v športovom rozvoji

Paleta veľmi praktických krátkych vedených techník. Pravidelné používanie týchto techník zvyšuje schopnosť koncentrácie najmä v kritických momentoch a približuje ťa bližšie k víťazstvu.

Vyber si

Hokejistom pomáha mentálny kouč

6 februára, 2020|

Nielen tréneri a fyzioterapeuti ovplyvňovali výkony hokejistov HK Nitra v úspešnej sezóne 2018/19. Peter tu pôsobil ako mentálny kouč a pomohol tímu k druhému miestu v slovenskej Tipsport Extralige. Takto úspechy v play off ťažení zachytil denník SME vo svojej [...]

Dvakrát narátam a som v pohode. Sústreďujem sa na seba a okolie nechávam tak. To som predtým takto cieľavedome nerobila. A často sa mi darí.

Aďa Medveďová, slovenská reprezentačná brankárka v hádzanej

Takéto zápasy, v ktorých ide o všetko, mám rád. Som na to vycvičený, máme mentálneho kouča, pracujeme na tom od začiatku sezóny

Juraj Šimboch, Brankár HK Nitra (po siedmom zápase semifinále slovenskej hokejovej extraligy 2018/19)

V piatok si mi otvoril ďalší spôsob ako dýchať a dnes to vyšlo.

Erik Čaládi, strelec gólov v treťom (sobota) a štvrtom (nedeľa) finále slovenskej hokejovej extraligy 2018/19

Bol to pre nás experiment a dotiahli sme to až do finále.

Tomáš Chrenko, generálny manažér HK Nitra po sezóne 2018/19

Veľmi oceňujem, ako sa tím tohto roku postavil voči nepriaznivému vývoju

Miroslav Kováčik, prezident HK Nitra