Mentálny športový koučing

Určený pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoj výkon. Posuniete hranice svojich schopností, nájdete cestu ako vychádzať s trénerom či nespolupracujúcim spoluhráčom. Z každého tréningu dostanete viac ako doteraz.

Mám záujem

O čom to je

Chcel by si hrať Ligu Majstrov, no na ihrisku aj v šatni skôr narážaš ako prechádzaš? Tvoje výkony plávajú hore dole, loptičky končia v sieti, puky preskakujú hokejku, aj keď vždy makáš naplno? Povedal ti niekto, že viac nedokážeš?

Športový koučing ti pomôže, ak strácaš rýchlosť, vytrvalosť a dôraz. Ak si myslíš, že tvoj tréner je nespravodlivý. Ak premýšľaš nad tým, či je dráha športovca to pravé. Ak máš pocit, že tvoji spoluhráči sú dreváci, s ktorými si nerozumieš. Nie si prvý ani jediný, kto má takéto myšlienky.

Ak ti starší povedali „Nemysli na to“, „Pusti to z hlavy“, „To nerieš“ ale nikdy nepovedali, ako na to, my ťa to naučíme.

Pre koho je koučing určený

 • pre športovcov, ktorí sa nevedia aj napriek množstvu tréningov dopracovať k želanému výsledku
 • pre hráčov, ktorým pri zakončení chýba dôvera v samého seba
 • pre športovcov, ktorí sa nevedia preniesť cez svoje zlyhania
 • pre rodičov detí, ktoré už tréningy nebavia a chcú so športom skončiť
 • pre majiteľov klubov, ktorých tímy a hráči majú na viac a zatiaľ to tak vôbec nevyzerá

V čom Ti pomôže Mentálny športový koučing

 • začneš dôverovať svojim schopnostiam a schopnostiam spoluhráčov
 • dokážeš úspechy z tréningov pretaviť do reálnych víťazstiev
 • vyhráš nad nervozitou pred zápasom či pretekmi a naučíš sa využiť ju
 • pochopíš, čo od teba tréner chce a začnete spolupracovať na inej úrovni
 • tvoje telo sa bude rýchlejšie regenerovať a ty budeš pokojnejšie spávať pred aj po výkone
 • znesieš viac a vyťažíš z tréningu viac

Ako to prebieha

Budeme sa venovať len tebe. Najprv si spoločne rozoberieme oblasti, ktoré chceš zlepšiť a následne si určíme počet a frekvenciu stretnutí. Ak bude potrebné, vieme byť aj na tvojom tréningu. Pre dosiahnutie tvojich víťazstiev použijeme všetky možné aj nemožné techniky a ty sa budeš môcť o nás oprieť. Spoločne sa poučíme z tvojich úspechov a oceníme aj tvoje prehry. Je v nich kľúč ako vyhrávať. Budeme s tebou v dobrom aj v zlom. A ako budeš vedieť, že je to správne? Zažiješ zmenu vo svojom výkone a dokážeš si šport užívať inak ako doteraz.

Čo získaš po absolvovaní

Premenené šance, presnejšie prihrávky, góly, body, prvenstvá aj rekordy. Nájdeš svoj vnútorný pokoj pri poslednom odpale, ale aj pred výstrelom zo štartovacej pištole, či kritickej časti zápasu. Budeš sa tešiť pred úvodným buly, ale aj po odpískaní zápasu. Zistíš a uveríš, že tvoje telo to dokáže.

Mám záujem

Kto sme

Peter Lorko, Erika Koklesová

Erika a Peter, dvaja Sprievodcovia podvedomím. Máme mnohoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi a spoločnú vášeň. Vášeň pomáhať ľuďom. Používame overené techniky, ktoré pomáhajú jednotlivcom a tímom odomknúť ich potenciál. Radi sa s Tebou porozprávame alebo stretneme osobne.

Viac o nás

Testimonials

Prečítajte si, čo o nás povedali.

Dvakrát narátam a som v pohode. Sústreďujem sa na seba a okolie nechávam tak. To som predtým takto cieľavedome nerobila. A často sa mi darí.

Aďa Medveďová, slovenská reprezentačná brankárka v hádzanej

Takéto zápasy, v ktorých ide o všetko, mám rád. Som na to vycvičený, máme mentálneho kouča, pracujeme na tom od začiatku sezóny

Juraj Šimboch, Brankár HK Nitra (po siedmom zápase semifinále slovenskej hokejovej extraligy 2018/19)

V piatok si mi otvoril ďalší spôsob ako dýchať a dnes to vyšlo.

Erik Čaládi, strelec gólov v treťom (sobota) a štvrtom (nedeľa) finále slovenskej hokejovej extraligy 2018/19