Biznis koučing

Objavíte svoj skutočný potenciál a zistíte, či máte správnych ľudí na správnom mieste. Nájdete vlastné riešenia ako napredovať vo svojej kariére či pri budovaní vašej firmy.

O programe

Či už ste starostlivý manažér a záleží Vám na Vašich ľuďoch alebo naopak podriadení/ zamestnanci sa u Vás rýchlo striedajú, Vaša firma ich potrebuje. Nie všetci zamestnanci sú však aktuálne na miestach primeraných svojim skúsenostiam, učia sa dostatočnou rýchlosťou, prípadne chápu, čo sa od nich vyžaduje. Nemusí to byť ich chyba. Niekto „mrzne“ pri prezentáciách, niekto neprijíma spätnú väzbu, niekto nezvláda riadiť svojich bývalých kolegov po povýšení a niekto z neznámeho dôvodu začal prekračovať hranicu slušnosti voči spolupracovníkom, aj keď sa to doteraz nestávalo.

Einstein povedal „Nedokážeme vyriešiť problémy tým istým spôsobom myslenia, aké ich vytvorili“. Často je ťažké čokoľvek zmeniť, ak sme príliš hlboko v dennej operatíve, doterajších spôsoboch videnia/chápania diania okolo nás a opakujeme rovnaké vzorce myslenia. Evolúcia nás však nastavila práve tak, aby sme opakovali zabehané známe spôsoby, pretože tak to bolo správne počas dlhej doby nášho vývoja. V dnešnom biznise to môže priniesť stagnáciu, otázkou je len rýchlosť tejto stagnácie.

Overeným spôsobom prekonania týchto situácií je biznis koučing. Biznis kouč nie je zamestnancom firmy, vidí veci z inej perspektívy. Naviac má dlhoročnú skúsenosť a používa techniky, ktoré fungujú. Je tu preto, aby umožnil koučovanému pracovať na hranici svojich možností a spolu s ním našiel možnosti doteraz neidentifikované.

Pomôžeme vám odstrániť existujúce prekážky, nastaviť správne očakávania a vybudovať podporujúce prostredie. Zamestnancom pomôžeme pozrieť sa na situáciu z novej perspektívy, akceptovať a využiť zmenu. Kľúčoví ľudia môžu predísť vyhoreniu, prípadne sa z neho dostať. Váš biznis posunú vpred z dlhodobého pohľadu len zamestnanci vidiaci svoju a firemnú perspektívu v súlade.

Pre koho je biznis koučing určený

  • pre podnikateľa, ktorý chce vo svojom biznise napredovať
  • pre zamestnávateľa, ktorý chce nasmerovať svojich zamestnancov správnym smerom
  • pre HR manažéra, ktorý chce pomôcť svojej firme rásť
  • pre zamestnanca, ktorý túži posunúť svoju kariéru

V čom vám pomôže biznis koučing

  • zacielite svoje podnikanie smerom, ktorým chcete
  • pomôžete zamestnancovi dosiahnuť nastavené ciele
  • zamestnanec získa nový a rozšírený pohľad na smerovanie svojej kariéry

Ako to prebieha?

Biznis koučing je založený na individuálnej práci s klientom. Najprv spoločne identifikujeme problém a stanovíme si s vami ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Následne si určíme počet a frekvenciu stretnutí. Tie prebiehajú osobne alebo prostredníctvom Skype rozhovoru. Počas stretnutí s vami použijeme koučingové a mentoringové techniky, aby sme vás doviedli k úspešnému splneniu vašich cieľov.

Čo získate po absolvovaní?

Naučíte sa nové spôsoby, ako pristupovať k riešeniu problémov a výziev. Nájdete svoje vlastné riešenia ako napredovať vo vašej kariére, resp. pri budovaní vašej firmy. Získa tak firma, zamestnanec a aj jeho rodinní príslušníci.

Kto som

Erika, sprievodkyňa podvedomím, mentorka, lektorka, konzultantka. Mám mnohoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi a vášeň pre ľudí. Používam overené techniky, ktoré pomáhajú jednotlivcom a tímom odomknúť ich potenciál. Rada sa s Tebou porozprávam alebo stretneme osobne.

Testimonials

Prečítajte si, čo o nás povedali.

Dostal som viac, ako som očakával.

Richard G., po koučingu na tému ďalšieho smerovania vlastného biznisu

Som sústredenejší, pokojnejší a uvoľnenejší.

Ivan Záhon, módny dizajnér