Čo keď sa už nemusíš meniť?

Čo ak sa nemáš pýtať: Prečo som tak málo človekom, ktorým chcem byť?

Ale: Prečo tak málo chcem byť človekom, ktorým skutočne som?

Tieto slová z knižky od Michaela Chalkalsona presne vystihujú to, čo je našim cieľom. Ukázať ľuďom, že všetko, čo potrebujeme na to, aby sme boli spokojní, šťastní, úspešní, naplnení, už máme. Toto všetko nosíme so sebou a je to pre nás prístupné. Častokrát to však máme zanesené rôznym balastom a nepotrebnými nánosmi. Ťažko sa vyberá diamant, ktorý je zanesený mnohými vrstvami. Vždy je tam však cesta, ak máme chuť, odvahu, vôľu alebo sme zažili a zažívame takú bolesť, že to už inak ani nejde. Práve kvôli tejto ceste vznikla theintuition.sk. Po bohatom pracovnom živote, mnohých vlastných prežitých radostiach a starostiach, vlastnom objavovaní svojho diamantu som si uvedomila, že mi dáva zmysel pomáhať ľuďom rozvinúť to, čo už hlboko v sebe majú. Môj vek, skúsenosti, vedomosti, vášeň pre ľudí a  životný štýl mi umožňujú pomáhať.

Stránka sa volá Intuícia, pretože toto slovo reprezentuje náš vnútorný hlas. Vieme, že intuíciu má každý. Niektorým však naučené spôsoby myslenia (nepotrebné nánosy) a informačný pretlak bránia v jej používaní. V používaní a nasledovaní toho pravého vnútorného hlasu, ktorý nás dokáže viesť. Veď koľkokrát ste si už povedali: Mal som počúvnuť svoju intuíciu. Možno pre mnohých intuícia môže znieť veľmi neuchopiteľne. Dnes už však máme aj celkom pekné vysvetlenie od neurovedca Prof. MUDr. Jiřího Horáčka, Ph.D.,ktoré odznelo v Rádiožurnáli Českého Rozhlasu, keď bol hosťom Lucie Výbornej. Pozrite si krátke video:

(zdroj: Český Rozhlas, Rádiožurnál. Celý rozhovor nájdete na oficiálnom YouTube kanáli Českého rozhlasu: https://youtu.be/avYfz2lE7qE)

Pri mojej práci s klientami, či už individuálnej, skupinovej, ohľadom súkromných alebo pracovných záležitostí rozvíjame to, čo každý z nás v sebe má. Ak si zvedavý, ako to robím, čítaj ďalej, napíš mail alebo zavolaj.Viem, že tvoja intuícia ti napovie, či som tá, ktorá Ťa má sprevádzať.

Nemeň sa… – Rozviň sa!

Erika

Ahoj, volám sa Erika Koklesová a zmyslom môjho života je pomáhať ľuďom odomykať ich potenciál. Celú moju profesionálnu kariéru som nevedomky napĺňala svoj zmysel. Najväčšou odmenou pre mňa bolo vidieť ľudí okolo mňa rásť a posúvať sa smerom, ktorý si sami zvolili. Som vďačná za všetky svoje kariérne míľniky, za všetky skúsenosti a vedomosti, ktoré som získala počas tohto obdobia. Tieto mi teraz umožňujú pomáhať ďalej a dnes sa môžem napĺňaniu môjho zmyslu venovať vedome.

Po odchode zo zamestnania som si zobrala kariérnu prestávku a začala som premýšľať, čo ďalej. Mala som nejaké nápady, nebolo to však to, čo by úplne rezonovalo s mojim vnútrom. Po 9 mesiacoch mi Eva Štefanková ponúkla možnosť spolupráce.  Vtedy som pocítila, že to je to, čo hľadám a úplne to ladí s mojím vnútrom. Som Evke vďačná, že mi pomohla odomknúť môj vlastný potenciál.  V istom momente sa mi však ukázalo, že potrebujem a chcem sa intenzívne venovať mojej srdcovke, a to je individuála práca s podvedomím, s hypnózou a vytvárať vlastné skupinové programy. Z tohto dôvodu vznikla naša stránka Intuition.

Napĺňa ma, keď vidím, že ľudia, s ktorými pracujem začnú naplno odomykať svoj vlastný potenciál a môžem byť sprievodcom na ich ceste. Práca s podvedomím pomocou autohypnózy je mojou prirodzenou súčasťou,  pomáha dopriať mojej mysli potrebný oddych a relax,  meniť staré vzorce, ktoré ma limitujú, otvárať moju kreativitu a zvedavosť, posilňovať moje zdravie, využívam ju vo všetkých aspektoch svojho života.

Celú moju kariéru si môžete pozrieť na stránke https://www.linkedin.com/in/erika-koklesova-a5b8521b/. Práca s podvedomím je pre mňa kľúčová a je to aj moja veľká vášeň, preto sa v nej neustále vzdelávam a rozvíjam svoje schopnosti. Veľmi ma inšpiruje, keď vidím, ako rýchlo dokáže pomôcť ľuďom.  Z tohto dôvodu som absolvovala a úspešne ukončila zaverečnou skúškou Ericksonovský psychologicko-hypnotický kurz pod vedením PhDr.Jiřího Zíku a aj jeho ďalšie pokračovanie. V mojej praxi používam metódy hypnózy, NLP, koučingový a mentoringový prístup.

Mílý čitateľ, ak si dočítal až do konca, máš moju vďaku za to, že si venoval svoj čas týmto riadkom. Možno som to  ja, ktorá Ťa môžeme sprevádzať k odomknutiu tvojho vlastného potenciálu. Tvoja intuícia Ti napovie, či to tak má byť. A tak je to dobre.

Certifikáty