Nemeň sa pre spokojnejší život

Možno máš pocit, že tvoj život sú samé povinnosti, stále niečo musíš. Žiješ podľa scenárov iných…
Zober život do svojich rúk. Vieš byť šťastný, spokojný a úspešný. Môžeme byť tvoji sprievodcovia k vytvoreniu tvojho vlastného životného scenára.

Chcem na sebe pracovať

Chcem sa mať lepšie

Individuálne stretnutia

Osobné alebo virtuálne stretnutia nastavené podľa tvojich potrieb, pretože záleží len na tvojich očakávaniach, životnej situácii, práci, partnerovi, deťoch, priateľoch a túžbach.

Chcem vedieť viac

Práca so stresom

Máte načítané techniky na prácu so stresom. Výsledky sa nedostavujú, aj keď ich usilovne praktizujete. Opakujete si afirmácie z internetu, robíte vizualizáciu podľa postupu a nič. Problém je, že ste sa naučili postupy a nie princípy. Čo s tým?

Chcem vedieť viac

Autohypnóza workshop

Spoločne sa naučíme a precvičíme si autohypnózu a programovacie techniky, pomocou ktorých začneš zvládať svoje životné situácie ľahšie a jednoduchšie.

Chcem vedieť viac

Individuálna autohypnóza

Prevedieme ťa technikami, s ktorými sa dokážeš sám dostať do autohypnotického stavu mysle a vďaka nemu môžeš začať programovať svoju budúcnosť.

Chcem vedieť viac

Objav svoj talent

Nový pohľad ako si usporiadať svoj pracovný a osobný život. Talent Dynamics je overený spôsob ako presmerovať svoje aktivity tak, že veci pôjdu prirodzene jednoduchšie.

Chcem vedieť viac

Práca s podvedomím v osobnom rozvoji

Pre tých, ktorí cítia, že niečo tu nehrá. Otvára skrytý potenciál, nové možnosti a pohľady. Posledná možnosť pre stres, ambície, sebadôveru, zlyhania.

Chcem vedieť viac

Nástroje pre osobný rozvoj

Paleta veľmi praktických krátkych vedených techník. Pri pravidelnom používaní zvyšujú schopnosť koncentrácie, použitie intuície, spracovanie strachov a nastolenie vnútorného pokoja.

Kurz autohypnózy s Erikou a Peťom bol pre mňa výnimočným zážitkom. Už dávno som nestrávila toľko času sama so sebou vo svojom vnútri.

Mirka Eltohamy

Najsilnejším momentom bolo, keď som si ku koncu v jednej autohypnóze uvedomila, že vďaka záklonu hlavy sa môžem konečne zhlboka nadýchnuť. V pokoji a s pokojom. Ďakujem za ten pocit.

Mirka F.

Zistila som, že autohypnóza otvára nielen nové možnosti práce so sebou ale pomáha aj oddychovať.

Lenka M.

Hľadal som, ako v bežnom živote nadviazať na svoj hlboko meditačný 5 dňovy pobyt v tme. Teraz som to našiel.

Milos Bátovský, kouč