Objav svoj talent

Nový pohľad ako si usporiadať svoj pracovný a osobný život. Talent Dynamics je overený spôsob ako presmerovať svoje aktivity tak, že veci pôjdu prirodzene jednoduchšie.

O čom to je

V práci sa ti kopia úlohy, ktoré ti odoberajú množstvo energie. Tvoja nechuť k práci sa zväčšuje, pri tom možno máš rád kolektív, v ktorom pracuješ, šéf je v pohode a aj firma je fajn. Zatneš zuby a makáš ďalej, pretože tak nás to naučili. Nechuť z práce sa však začína prenášať do osobného života. Prídeš po práci domov a jediná energia, ktorá ti zostala, ťa položí na gauč pred televízor. Nemáš chuť na svoje koníčky ani na svoju rodinu, lebo už nemáš silu. Si komplet unavený. Možno katastrofický scenára a možno denná realita.

Tvrdo makať a prekonávať samého seba nás učili od malička. Venovať energiu tomu, čo nám nejde. To je však dnes už minulosť. Už vieme, že sme oveľa efektívnejší, produktívnejší a úspešnejší, ak využívame svoje silné stránky a budujeme svoj úspech na nich. Niekedy po rokoch robenia aktivít založených na prekonávaní sa už ich ani nepoznáme.

Vieme ti pomôcť odhaliť tvoje silné stránky, tvoj prirodzený talent. Začať robiť veci, ktoré ti idú s ľahkosťou a konečne si vyberať pracovné činnosti, ktoré z teba nevysajú komplet celú energiu. Predstav si, že večer prídeš z práce domov a ešte stále máš kopu energie pre svojich najbližších alebo svoje koníčky. Tak je to dobre.

Individuálne sedenie, pri ktorom použijeme Talent Dynamics profilovací test ti ukáže cestu k tvojmu flow, k ceste najmenšieho odporu. Uvedomíš si, ktoré veci ti idú s ľahkosťou a naučíš sa vyberať si prácu tak, aby ťa nepripravila o energiu. Dokonca si ju budeš užívať, tvoj pocit osobnej spokojnosti bude narastať a prenášať sa do ostatných oblastí tvojho života.

Pre koho je Objav svoj talent určený

 • pre všetkých, ktorí cítia, že práca je drina a večer už nezostala žiadna sila
 • pre všetkých, ktorí chcú urobiť zmenu v zamestnaní k lepšiemu
 • pre tých, ktorí chcú mať na konci dňa energiu aj pre rodinu a svoje koníčky
 • pre tých, ktorí chcú budovať svoju kariéru na svojich silných stránkach
 • pre tých, ktorí nevedia prečo na nič nemajú energiu

V čom ti pomôže Objav svoj talent

 • Objavíš svoje silné stránky a vedome si budeš vyberať správne pracovné aktivity
 • Naučíš sa porozumieť sebe a budovať úspech, ktorý si dokážeš užívať
 • Nájdeš stratenú energiu a zrazu získaš nový priestor pre seba
 • Pozrieš sa na svoju prácu novými očami
 • Naučíš sa oceníť svoje silné stránky a budeš na nich budovať
 • Uvedomíš si, kto sú ľudia okolo teba a aké sú ich silné stránky
 • Zmeníš spôsob spolupráce s ľuďmi, ktorí ťa frustrovali

Ako to prebieha

Dohodneme si stretnutie a pred stretnutím ti zašleme link na vyplnenie Talent Dynamics test.
Po vyplnení testu dostaneš výsledok mailom. Na osobnom stretnutí získaš všetky informácie o tom, čo sú tvoje silné stránky a ako ich používať v bežnom živote.

Čo získate po absolvovaní

Získaš nový pohľad ako si usporiadať svoj pracovný život, pochopíš, kde ti mizne tvoja energia a budeš vedieť čo s tým urobiť.

Kto som

Erika, sprievodkyňa podvedomím, mentorka, lektorka, konzultantka. Mám mnohoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi a vášeň pre ľudí. Používam overené techniky, ktoré pomáhajú jednotlivcom a tímom odomknúť ich potenciál. Rada sa s Tebou porozprávam alebo stretneme osobne.