Nemeň sa pre lepšie výsledky

Vysoká obrátkovosť zamestnancov, slabé výsledky, vyhorení kľúčoví zamestnanci, biznis problémy, ktoré si dokážete predstaviť. Všetky začínajú a končia u ľudí. Vnesieme nový pohľad na problémy a nasmerujeme Vás správnym smerom.

Pre zamestnávateľa aj podnikateľa

Pre HR pracovníka aj pre zamestnanca

Biznis koučing

Objavíte svoj skutočný potenciál a zistíte, či máte správnych ľudí na správnom mieste. Nájdete vlastné riešenia ako napredovať vo svojej kariére či pri budovaní vašej firmy.

Chcem vedieť viac

Mentálne KUNG FU – Program

Tento jedinečný program naučí účastníkov programu používať mentálne techniky ako prevenciu voči vyhoreniu, pre zlepšenie kreativity, zvýšenie mentálnej odolnosti.

Viac o programe

Spätná väzba – práca so strachom – Program

Strach je najčastejšia príčina kvôli ktorej spätná väzba nie je doručená alebo doručená nevhodným spôsobom. Tento program naučí účastníkov programu pracovať s vlastným strachom pri poskytovaní a prijímaní spätnej väzby.

Viac o programe

Objav svoj talent

Nový pohľad ako si usporiadať svoj pracovný a osobný život. Talent Dynamics je overený spôsob ako presmerovať svoje aktivity tak, že veci pôjdu prirodzene jednoduchšie.

Chcem vedieť viac

Nástroje pre biznis prostredie

Paleta veľmi praktických krátkych vedených techník. Pri pravidelnom používaní zvyšujú schopnosť koncentrácie, použitie intuície, rýchlejšie a jasnejšie rozhodovanie, obnovenie energie a to všetko pri zachovaní vnútorného pokoja.

Že aká sloboda

6 februára, 2020|

Každý z nás určite zažil v živote okamihy ťažkých rozhodnutí. Prehodnocovanie pre a proti, premýšľanie, zvažovanie vrcholiace vo výbere cesty, ktorou pôjdeme ďalej. V príbehu mojej klientky sa možno nájdete aj vy. Možno vám pomôže [...]

Dostal som viac, ako som očakával.

Richard G., po koučingu na tému ďalšieho smerovania vlastného biznisu

Som sústredenejší, pokojnejší a uvoľnenejší.

Ivan Záhon, módny dizajnér

Dobre som to predýchal, som so sebou spokojný.

Rudolf Korman, Energoaudit, konateľ

Boli ste skvelí obaja – veľká súhra u Vás – radosť pozerať a som Vám vďačná

Janka M.

Tento svet je plný informácií, požiadaviek, otázok, úloh, ktoré je občas problém si všetky zapamätať, nieto ešte stihnúť… Workshop mi pomohol dosiahnuť to, o čo som sa márne dlhší čas snažila – na niekoľko chvíľ „vypnúť“ nielen telo ale aj hlavu. Zrelaxovať. Sústrediť sa na seba. A tak mi v tomto „tech svete“ príde úplne namieste prvá otázka supportných tímov: „Skúsili ste reštart?“ Odporúčam. Pomáha to.

Mirka F.