Spätná väzba – práca so strachom – PROGRAM

Strach je najčastejšia príčina kvôli ktorej spätná väzba nie je doručená alebo doručená nevhodným spôsobom. Tento program naučí účastníkov programu pracovať s vlastným strachom pri poskytovaní a prijímaní spätnej väzby.

O programe

Zámer: Naučiť účastníkov programu pracovať s vlastným strachom pri poskytovaní a prijímaní spätnej väzby. Strach je najčastejšia príčina kvôli ktorej spätná väzba nie je doručená alebo doručená nevhodným spôsobom.

Benefity:

  • Vyššia miera ochoty podávať spätnú väzbu
  • Spätná väzba podávaná včas a správnym spôsobom
  • Zvýšenie výkonu jednotlivcov a tímov
  • Zlepšenie vzťahov

Program je možné prispôsobiť požiadavkám, ktoré sú relevantné pre Vašu firmu.

Kto som

Erika, sprievodkyňa podvedomím, mentorka, lektorka, konzultantka. Mám mnohoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi a vášeň pre ľudí. Používam overené techniky, ktoré pomáhajú jednotlivcom a tímom odomknúť ich potenciál. Rada sa s Tebou porozprávam alebo stretneme osobne.

Testimonials

Prečítajte si, čo o nás povedali.

Dobre som to predýchal, som so sebou spokojný.

Rudolf Korman, Energoaudit, konateľ

Boli ste skvelí obaja – veľká súhra u Vás – radosť pozerať a som Vám vďačná

Janka M.

Tento svet je plný informácií, požiadaviek, otázok, úloh, ktoré je občas problém si všetky zapamätať, nieto ešte stihnúť… Workshop mi pomohol dosiahnuť to, o čo som sa márne dlhší čas snažila – na niekoľko chvíľ „vypnúť“ nielen telo ale aj hlavu. Zrelaxovať. Sústrediť sa na seba. A tak mi v tomto „tech svete“ príde úplne namieste prvá otázka supportných tímov: „Skúsili ste reštart?“ Odporúčam. Pomáha to.

Mirka F.